Meteor Beach Hakkında

Bodrum Akyarlar Plajı

1995 yılında ” Bodrum’un en önemli plajlarından birine sahip olma bilinci ile, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek ” ilkesiyle yola çıkan Meteor beach , geçen 22 yıllık süreçte Bodrum’a , Beach işletmeciliği kültürünün getirilmesinde büyük rol oynayarak, Beach işletmeciliğini kabullendiren köklü bir firma olmayı başarmıştır.

1995 yılında Otel & Restaurant & Beach işletmeciliğinin aynı anda hem yerel-günlük hem de turistik ve kültürel amaçla bir arada işletmeyi başarmıştır.

Meteor Beach
 yarımadada iddialı plajlar arasında yer almaktadır.

Bodrumun Beach işletmeleri arasında yer almakta olup ayrıca ABD’de iş ve ekonomi çevrelerine hitap eden Forbes dergisinde, Bodrum – Akyarlar Kumsalı geçtiğimiz yıl “dünyanın en lüks“ 15 kumsalı arasına girmeyi başarmıştır. Meteor Beach kurulduğu günden itibaren birçok kişiyi ağırlamış olup ev sahipliği yapmıştır.

Tüm ekibi ile 7/24 Hizmetini sürdüren ve sürekli Gelişime açık bir işletmedir.
Ayrıca Turizm sektörünün dışında ise inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Otelimiz ve Beach’imiz “ METEOR BEACH ”  şartlarına uygun bir ortam sağlanarak her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize “sürekli iyileştirmeyi” amaç edinmiş bir kurumuz. Hizmet kalitemizi ve misafir memnuniyetini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Otellerin ve Beach işletmelerinin sunduğu imkânların birbirine bu kadar yakınlaştığı dönemde sunduğumuz hizmetle misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeye karşılayarak kaliteli servis anlayışından asla ödün vermeyiz.

KALİTE, GIDA GÜVENLİĞİ, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, SOSYAL SORUMLULUK VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Otelimiz ve Beach’imiz “ METEOR BEACH ” şartlarına uygun bir ortam sağlanarak her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize “sürekli iyileştirmeyi” amaç edinmiş bir kurumuz. Hizmet kalitemizi ve misafir memnuniyetini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Otellerin ve Beach işletmelerinin sunduğu imkânların birbirine bu kadar yakınlaştığı dönemde sunduğumuz hizmetle misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeye karşılayarak kaliteli servis anlayışından asla ödün vermeyiz.
Tüm faaliyetlerimiz ile ilgili yasal şartlara uyarak, uluslararası standartlar doğrultusunda çalışarak Türkiye de lider dünyada tanınır bir işletme olmayı hedefleriz.

İşletmemizde gıdaların hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunum aşamalarında gıda güvenliği yasalarına, hijyen standartlarına uygun olarak, sağlıklı, hijyenik gıdalar üretir ve sunarız.

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atacak riskleri en aza indirmek ve iş kazalarını önlemek için tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme yapılmakta ve son teknolojiler takip edilmektedir. Çalışanlarımızın eğitimi, insan haklarının korunması ve din, dil, ırk gözetilmeden eşit haklardan faydalanması vazgeçilmez kuralımızdır.

Ekip çalışmasına ve eğitime verdiğimiz önemle, huzurlu çalışma ortamımızla, birbirimize ve ürettiğimiz hizmete sevgi, saygı ve güven ile çalışanlarımızın da misafirlerimiz kadar kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlarız.

İçinde yaşadığımız çevreyi korumak ve sürdürülebilir turizmin gerekliliğini sağlamak amacıyla; Ülkemizde yürürlükte olan çevre ile ilgili yayımlanmış olan kanun, yönetmelik, mevzuat ve düzenlemelere uyar, tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getiririz.

Satınalma Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye etkilerini tespit eder, olumsuz etkileri, olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alır, doğal kaynakların kullanımını, enerji tüketimini, hava, su ve toprak kirlenmesini en aza indirgemek için gayret ederiz.
Çevre bilincinin, sadece çalışanlarımızca değil, konuklarımız ve yetkili mercilerce de benimsenmesini sağlar ve yerel yönetimler, tedarikçi firmalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak çevre koruma projeleri üretilmesine katkıda bulunuruz.

Bulunduğumuz yerlerde yüksek kalitede hizmet vermek, istihdam sağlamak, doğal yaşamı korumak ve zenginleştirmek için gerekli her türlü önlemi alır, çevremize sahip çıkmak adına yaptığımız tüm faaliyetleri kamuoyuyla paylaşırız.

Konaklama

konaklama

Otelimiz 35 kişi kapasitelidir. Tüm odalar deniz manzaralı olup, denize 5mt mesafededir. Tüm odalarımızda klima,lcd,telefon,minibar,saç kurutma makinası mevcuttur.

Restoran & Bar

restaurant

Restaurantımız 100 kişi kapasiteli olup; gündüz alakart, akşam balık ve et restaurant olarak çalışmaktadır. Sabah kahvaltılarımız açık büfe brunch şekinde hizmetinizdedir.

Meteor Beach

akyarlar_beach

Otelimiz 35 kişi kapasitelidir. Tüm odalar deniz manzaralı olup, denize 5mt mesafededir. Tüm odalarımızda klima,lcd,telefon,minibar,saç kurutma makinası mevcuttur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Post comment